Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Geri Dönüşüm yıllardır İstanbul bölgesinde geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Hurda bakır, hurda krom, hurda alüminyum, hurda demir, hurda çelik ve tüm hurda çeşitlerinin alımı yapılmaktadır. İstanbul bölgesinde ve çevresinde yeriniz nerede olursa olsun kapıdan alım imkanı sunmaktayız. Aynı gün alım garantisi veriyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman bizler için öncelik olmuştur. En iyi ve güncel fiyatlar üzerinden müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Her türlü hurdacı hizmeti almak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizleri aramanız yeterli olacaktır.  Eğer isterseniz WhatsApp uygulaması ile hurdanızın fotoğrafını çekip bizlere atabilirsiniz. Anında fiyat desteği alacaksınız.

İstanbul Hurdacı Her Nevi Hurda Alımı

Şirketimiz en yüksek hurda fiyatları üzerinden hurda alımı yapmaktadır. Yüksek fiyatlardan hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizi tercih ettiğinizde elde edeceğiniz gelir miktarında da artış olacaktır. Hurda fiyatlarının yükselmesini beklemenize hiç gerek yok. Yüksek fiyat tekliflerimiz ile en yüksek fiyatları sunmaktayız.

Şirketimiz aynı zamanda hurdadan çıkma 2. el ürün alım ve satışı da yapmaktadır. Hurdaya akla gelebilecek her şeyin hurdası düşmektedir. bu atıkların geri dönüşümü aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Daha güzel ve temiz bir dünya için geri dönüşümde 2. el çağı başlatıldı. Siz de 2. el ürün almak ve satmak istiyorsanız İstanbul bölgesinde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Kapıda alım imkânı ile diğer tüm hurdacılardan farkımızı ortaya koyuyoruz.

Hurda Alımı
Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Olarak Bölgede Verdiğimiz Başlıca Hizmetler

Hurda Geri Dönüşüm olarak başta hurda demir olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktayız. Hurda demiri en fazla almamızın nedeni bölgede bolca hurda demir alım ve satışı gerçekleştirilmektedir. Demir alan hurdacı arıyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizleri arayabilirsiniz. Hurdacı kamyonlarımız ile gelip tüm demir hurdalarınızı yerinde alalım kantarımızda tartıp anında nakit olarak ödeyelim. En yüksek demir fiyatları ile tanışın.

Bakır alımı da yapmaktayız. Bakır diğer hurda çeşitlerine oranla daha değerli bir madendir ve alım satışında elde edilecek kar da bu nedenle fazla olabilir. Bakır alan hurdacı İstanbul bölgesinde sizlerin hizmetinizdedir. En güncel bakır fiyatları ile hurda bakırınızın satışını gerçekleştirin. Siz değerli müşterilerimizin her zaman hurdalarını almaya talibiz.

Alüminyum alımlarını ise en fazla İstanbul bölgesinde ilçelerden yapmaktayız. Alüminyum satışı ve yüksek kar eldesi için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Her nevi hurda alımı yapılmaktadır. Geri dönüşüme yapmakta olduğumuz katkılardan dolayı gurur duymaktayız.  İstanbul bölgesinde hurdacı firma olarak her nevi hurda alımlarını yerinde ve değerinde yapmaktayız. Almakta olduğumuz diğer hurda çeşitleri ise şu şekildedir.

Demir, Bakır, Alüminyum, Krom, Çelik, Konteyner, Karton, Plastik, Naylon, Paslanmaz, Sarı, Soyulacak, Soyulmuş Bakır, Sac, Kurşun, Çinko, Pimapen, PVC, Kablo, Akü, Kompozit, Alüminyum Profil, Nikel, Paslanmaz, Pirinç, Kâğıt, Elektronik hurda vb. hurda çeşitleri.

Bu hizmetlerimizin yanında aynı zamanda birçok hurdacı hizmeti de vermekteyiz. Bunlara örnek vermek gerekirse fabrika temizliği yapıyoruz. Fabrikanız da bulunan her çeşit hurdaya çıkmış makine ve demirin alımını yapıyor ve aynı zamanda temizlik işlemi de uygulamış oluyoruz. Bina yıkımı hizmeti de vermekteyiz. Hurda karşılığı binanızı yıkıyor ve karşılık olarak sadece içinden çıkan hurdanın alımını yapıyoruz. Başka ücret ödemiyorsunuz. Çatı söküm işlerimiz de mevcuttur. Çatı masası gibi 2. el olarak satılabilecek değerli ürünleri keserek bunların satışını yapmaktayız. Ayrıca işinde uzman deneyimli çalışanlarımız ile çevreye hiç bir zarar vermeden söküm işlemi gerçekleştiriyoruz.  Her türlü söküm işleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır.  Bina içi boşaltım gibi temizlik işlerimiz de mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın