Ataşehir Hurdacı ve Hurda Alımı

Ataşehir hurdacı hurda sektöründe her nevi hurda alımı yapmaktadır. Hurda alım ve satış ilerinde uzman kadromuz ile bölgede yıllardır hizmet vermekteyiz. Dilerseniz hurda merkezimize gelerek satış yapabilirsiniz. Eğer isterseniz bizler hurdacı kamyonlarımız ve ekibimizle gelerek hurda alımını yerinde yapabiliriz. Ataşehir hurdacı sektörde güvenin adresi konumundadır. Bizleri tercih ettiğiniz takdirde müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Ataşehir de hurda alan yerler arıyorsanız yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız. 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimize istediğiniz an hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Hurdacı telefon numaralarından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. İstanbul hurdacı firmaları bölgeye uzak olmaları nedeni ile hızlı alım yapamazlar. Kısa sürede gelerek tüm hurda metallerin geri dönüşümünü sağlayabiliriz.  

Hurda inşaat demiri alım ve satışlarımız mevcuttur. Artan inşaat çalışmaları sonucunda inşaat demirine olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Bu sebeple bizler de bu demirleri geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. İnşaat demiri kolayca 2. el olarak satılabilen bir üründür. Fabrika söküm hurdalarını yerinde ve değerin de alıyoruz. Fabrikanızı yıkmak ya da taşımak istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşıma ya da yıkma işlemi uygulanmadan önce tüm hurdaların söküm işlemi gerçekleştiriliyor. Ardından tartma işleminden sonra paranız nakit olarak verilecektir. Ekiplerimiz işinde deneyimli ustalardır. En kısa sürede hizmetimizi tamamlıyoruz.

Ataşehir'de Hurda Alımı
Ataşehir’de Hurda Alımı

Ataşehir Hurdacı İnşaat ve Fabrika Hurda Alımları

İnşaat hurdalarının alımını yapmak amacı ile özel bir ekip kurduk. Bu ekibimiz sadece inşat alanlarından ve şantiyelerden hurda toplama işlemi yapmaktadır. Bu işte deneyim oldukça önem arz etmektedir. İş güvenliğine de önem veren firmamız bu bağlamda çalışanlarına sürekli eğitimler vererek hurda toplama işlemini daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Şantiyelerde ve inşaat alanlarında ortaya çıkan hurda demir hurda bakır, hurda alüminyum ve diğer tüm atıkların toplama işlemlerini yapıyoruz. İşçilik masraflarının tamamı tarafımızca karşılanmaktadır. Tüm nakliye hizmetleri bize aittir.

Fabrika hurdası ise değerli metaller içermektedir. Üretim yapan fabrikalar atık olarak çok çeşitli hurda atıkları oluşturur. Örnek vermek gerekirse demirden üretim yapan fabrikalar arta kalan demirleri bir noktada biriktirmek zorunda kalırlar. Bu biriktirme işlemi fabrikaları zora sokar. Biriktirmek yerine bizim bırakacağımız hurda konteynerlerin içerisine atabilirsiniz. Dolduğu takdirde bizlere bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Anında boşunu getirip dolusunu götürüyoruz.

Sökülecek hurda alımlarını genellikle bina boşaltma işlerinde yapmaktayız. Binalarını ya da altyapılarını yenilemek isteyen müşterilerimiz bolca sökülecek hurda satışı yapmaktadır. Sökülecek hurdaları müşterilerimizin ayırarak satma imkanı yoktur. Bu sebeple ayırma işlemini bizim uygulamamız gerekmektedir. Yüksek fiyatlardan sökülecek hurda alımlarımız mevcuttur.  Hurda jeneratörler bu günlerde piyasaya çok fazla düşmeye başladı. Bu jeneratörler ömürlerini tamamlamış olabilecekleri gibi bozuk da olabilirler. Eski jeneratörler verimsiz çalışmaları sebebi ile satışa çıkarılmakta ve biz Ataşehir hurdacı işlemi yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın