Demir Hurdası ve Hurda Demir Alımı

Bir ürünün kullanılabilir özelliğini yitirmesinden veya belirli bir kullanım ömrünü doldurmasından kaynaklı ortaya çıkan atığa hurda denir. Demir hurdası geri dönüşümde büyük bir paya sahiptir. Ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi demir hurdasının önemini arttırmıştır. Yine son yıllarda kentsel dönüşümlerin sağlanması ile çok fazla demir hurdası açığa çıkmaktadır.  Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan İstanbul Hurdacı Metal Hurda & Yıkım, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Her türlü hurda alımında ve yıkım işleminde akla gelen ilk şirket olan Hurda & Yıkım, hurdalarınızı yerinde ve değer kaybı olmadan en güncel fiyatı ile alır. Yıkım işlemlerinizi güven içinde gerçekleştirir. Özellikle imalat artığı fabrika demir hurdalarını ve inşaat yıkımından çıkan demir hurdalarını yerinden alıp firma bünyesinde geri dönüşüm işlemine tabi tutar.

Hurda Demir Alımı
Hurda Demir Alımı

7/24 Hizmet Seçeneği

   Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir başta olmak üzere, İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun telefon ya da mail yoluyla bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için sitenin en üstünde bulunan telefon numarasına tıklamanız yeterlidir. Bizi arayın, hurdalarınızı istediğiniz zaman gelip kapınızdan alalım.

Güncel Fiyat – Anında Ödeme

  Hurdacı İstanbul olarak sizlere en güncel demir hurdası fiyatlarını sunuyoruz. Piyasayı sizin için sürekli takip ederek hurdalarınızı piyasadaki en iyi demir hurdası fiyatından alalım. Ödemeyi anında nakit olarak yapalım.

Hizmet Ettiğimiz Semtler

Avcılar

Esenyurt

Küçükçekmece

Başakşehir

Beylikdüzü

Bakırköy

Bahçelievler

Bağcılar

Büyükçekmece

Zeytinburnu

Güngören

Bayrampaşa

Esenler

Fatih

Beyoğlu

Gaziosmanpaşa

Sultangazi

Kağıthane

Beşiktaş

Şişli

Üsküdar

Kadıköy

Ümraniye

Ataşehir

Çekmeköy

Sancaktepe

Maltepe

Sultanbeyli

Pendik

Kartal

Tuzla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın