Bahçelievler Hurdacı ve Hurda Alımı

Bahçelievler hurdacı bölgede hizmet veren kurumsal hurdacı firmalarından birisidir. Büyük hurdacı arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bölge de hurdacı sektöründe kendini kanıtlamış bir firma olarak yüksek fiyatlar sunuyoruz. Bölge de döküm hurdalarını almaktayız. Döküm hurdası genellikle demir madeninden meydana gelir ancak çeşitli kullanım amaçları ile üretilmiş döküm hurdaları mevcuttur. Tel hurdaları hangi metalden yapılmış olursa olsun alım işlemi yapılır. Tel hurdaları demir, bakır, alüminyum çelik veya kromdan yapılmış olabilirler. Metalin durumuna ve hurda miktarına bakılarak fiyat teklifi sunulacaktır. Toptan hurda alımı yapan firma olarak alım işlemi uygulanır. İkinci el hurdası alımları ve satışı mevcut. İkinci el olarak satışlarda daha yüksek karlar elde etme şansınız var. Aynı zamanda ikinci el hurdacıdan ürün alarak yapacağınız harcamayı azaltın. Hurda asma tavan ise evler de ve iş yerlerinde daha hoş bir görüntü sağlama amacı ile kullanılır. Hurda defolu çatı sacı hurdacılarda ikinci el ürün olarak satılan hurdalar arasında yer alır. Kuru akü araçlarda ömrünü tamamlamış hurdaya denir. Sürekli kullanım sonucunda akü hurdaya çıkar ve hurdacılar tarafından alımı gerçekleştirilir.

Bahçelievler'de Hurda Alımı
Bahçelievler’de Hurda Alımı

Bahçelievler’de Hurda Alımı

Bahçelievler hurdacı kola kutusu ve teneke kutu alımlarını üst fiyatlardan yapmakta. Elinizde çok miktarda bulunmuyorsa eğer lütfen bizimle iletişime geçmeyin. Kurtarmadığı için gelip alım yapamayız. Mahalle hurdacısına satış yapabilirsiniz. Hurda sert alüminyum ise fabrikalarda oluşan bir hurda. Bu hurda fabrikalarda satılır ve geri dönüşüme kazanılır. Piston parçaları krom hurdası içermektedir ve satışından yüksek karlar elde edilir. Alüminyum levha daha çok bulunmayan bir alüminyum. Levha alüminyumlar ikinci el ürün olarak satılabilir. Hurda sarı alım ve satışları bölgede en fazla yapılan ticaretler arasında yer almakta. Demir hurdası alımlarını yüksek fiyatlardan alıyoruz. Karşılığını nakit olarak ödüyoruz.Hurda bakır ne durumda olursa olsun alım işlemi uygulanır. Kablo tas tabak her nevi hurda alımı yapılır. Alüminyum sert alüminyum da olabilir. Durumu ne olursa olsun alım işlemi uygulanır. Krom ve çelik hurdaların satışı ile yüksek karlar elde edin. Hurda konteyner alımları yapılır. Her tür konteyner yerinden alınarak parçalanma işlemi uygulanır. Hurda karton alımları yüksek fiyatlar ile yapılır.

Paslanmaz ve her tür maden alımlarımız mevcut. Maden hurda satışı ile daha yüksek karlar elde edin. Elektronik hurda satışları da yapılmaktadır. Bahçelievler hurdacı elektronik hurda geri dönüşümü zengin olan bir bölge. Hurda pet alımları son yıllarda bölgede aşırı oranda arttı. Pet şişe üretim ve tüketimin son yıllarda artması sonucunda bu hale gelindi. Eğer bu hurdaların hurdacılar tarafından geri dönüşümü sağlanmazsa çevre kirliliği artacak.

Karışık hurdaları ise en iyi fiyatlarla almaktayız. Sizlere teklif edilen düşük fiyatlarla bizlerin verdiği fiyatları görünce şaşıracaksınız. Araiş hurdası fabrikaların atıklarına denilmektedir. Fabrikada üretim artığı hurdalara araiş hurdası denilir. Hurda araişlerin satışı fabrikalara önem arz eder. Sanayi hurdası olarak da geçen bu hurdalar kamyonlar ile taşınarak yerinde alım yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın