Çatalca Hurdacı ve Hurda Alımı

Çatalca hurdacı bölgede hizmete başlamış olup hurda alım satışı yapmaktadır. Her tür hurda alımlarını Çatalca hurdacı bölgesinde yapmaktayız. Örnek vermek gerekirse döküm hurdası alıyoruz. Döküm hurdalarına ise kalorifer petek hurdaları örnek verilebilir. Tel hurdası alımı yapıyoruz. Telin metal türü hiç fark etmeksizin demir, bakır, alüminyum, krom vb. ne olursa olsun alım yapılmaktadır. Ayrıca ikinci el hurda alımlarımız da mevcut. İkinci el hurdaları hurda fiyatlarından değil ikinci el fiyatlarından alıyoruz. Hurdacı sektöründe çok az sayıda ikinci el işi yapan hurdacı bulunmaktadır. İkinci el çıkma ve satışı yapılabilir ürün istiyorsanız sizlerin hizmetinizdeyiz. İletişim kısmında bulunan hurdacı numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Vinç parçaları ve kırık iş makinesi hurdalarının alımı yapılmaktadır. Vinçler sürekli ağır çalışmalarda kullanılmaları sebebi ile hurdaya ayrılan parçaları bol miktarda olmaktadır. Bu hurda parçaları satmak istiyorsanız hızlı ve yerinde alım yapabiliriz. Anında ekiplerimizi sizlere yönlendirelim.  Aynı zamanda hurda ana kart alımları da yapmaktayız. Ana kart hurdaları bol miktarda altın madeni içermektedir. Bu altın madeni kartların üzerinden kimyasal işlemler uygulanılarak sökülür. Söküm işlemi oldukça zordur. Eski ana kart hurdalarının fiyatları yeni ana kartlara oranla daha pahalıdır. Bunun sebebi eskilerin daha fazla altın madeni içermesinden kaynaklı. Ana kart hurdalarını bizlere satarak yüksek karlar elde edin. Her türlü bilgisayar kartlarının alımları mevcuttur.

Çatalca'da Hurda Alımı
Çatalca’da Hurda Alımı

Çatalca’da Hurda Alımı Yapılan Hurda Çeşitleri

Boru Hurdası: Demir boru, bakır boru, alüminyum boru vb. hangi metalden olursa olsun tüm boru hurdalarını alıyoruz. Yükleme işlemini ustaca yaparak hurdacı kantarımız ile tartıyor ve karşılığını peşin olarak ödüyoruz. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyarız.

Galvaniz Hurdası: Daha çok kaplama sektörün de kullanılan hurda türüdür.  Kaplama işlemlerinde kullanılır. Paslanmaz bir yapıya sahip olup güzel bir görüntüsü bulunur.

Galvaniz Sac Hurdası: Hurda galvaniz saclar genellikle AVM gibi yerlerin çatılarında bulunur. Söküm işlemlerini ise uzman personel ve çalışanlarımızla yapıyoruz.

Çatı sacı: Çatı sacları bol miktarda çıkmaktadır. Bazı yıkılan depo ve fabrikalar bol miktarda çatı sacı içerirler. Bu binaların yıkımı sonucu ortaya çok miktarlarda sac ve trapez sac gibi ürünler çıkar.  Alüminyum sac, demir sac, bakır saclar olabilir.

Asma tavan hurdası: Asma tavan hurdalarını söküp almaktayız.  Bu hurdalar hemen hemen her evin çatısında yer almaktadır ve evler yıkılmadan önce söküm işlemi yapılarak hurdaya satılabilirler.

Kuru Akü Hurdası: Akü hurdaları çevreye çok fazla zarar vermektedir. Bu hurdaların geri dönüşüme kazandırılması oldukça önem arz etmektedir. Akü hurdası alan hurdacı arıyorsanız Çatalca hurdacı sizlerin hizmetindedir.

Hurda Kola Kutusu: Hurda kola kutuları çevreyi en fazla kirleten hurdalar arasında yer almaktadır. Bunun nedeni çok tüketilmesinden ve bilinçsiz vatandaşların sürekli yerlere atmasından kaynaklı. Bu yere atılan kutuları toplayıcılar toplayarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sert Alüminyum Hurdası: Sert alüminyumu normal alüminyum hurdasından ayıran özellik isminden de anlaşılacağı üzere sert olmasıdır. Diğer alüminyum hurdalarına oranla daha fazla gelir elde edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın