Bayrampaşa Hurdacı Ve Hurda Alımı

Bayrampaşa hurdacı bölgede tüm mahallelerden hurda alımı yapmaktadır. En yüksek ve güncel fiyatlar üzerinden hurdaların satışını gerçekleştirmek istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bayrampaşa hurdacı tüm hurdalara yüksek fiyat uygular. Kendi kantarımız da aldığımız hurdayı tarttıktan sonra paranız anında nakit olarak sizlere ödenir. Bölgede bulunan güvenilir hurdacı sizlerin hizmetinizde. Başta demir hurdası olmak üzere her nevi hurda alımı yapılmaktadır. Hurda bakır ve hurda alüminyum alımlarımız da mevcuttur. Bunun nedeni daha çok kullanılan bir metal çeşidinden kaynaklı. Bölgede bulunan alüminyum ve bakır da azımsanamayacak kadar fazladır. Bakır hurdası alıcıları Bayrampaşa hurdacı bölgesinde çok sayıda bulunur. İstanbul bölgesinin bakır merkezi konumunda yer alan Bayrampaşa da en yüksek bakır fiyatları üzerinden bakır hurdalarının satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bakır hurdasının yanında bölgede alüminyum hurda alım ve satış işlemleri de hız kesmeden devam etmektedir. Diğer bazı değerli hurdalar da vardır. Bunlara örnek vermek gerekirse krom hurdasıdır. Krom hurdası diğer hurdalara oranla nispeten daha pahalıdır. Krom hurdası satarak daha yüksek karlar elde edebilirsiniz.

Bayrampaşa hurda alan yerler çok fazla hurdacı hizmeti vermemektedir. Biz hurdacı olarak tüm hurdacı hizmetlerini veriyoruz. Vermekte olduğumuz hurdacı hizmetlerinden bazıları şu şekilde yer almaktadır.

Bayrampaşa'da Hurda Alımı
Bayrampaşa’da Hurda Alımı

Bayrampaşa’da Hurda Alım ve Fabrika-Şantiyelere Konteyner Bırakma Hizmeti

Şantiyelerde ve fabrikalarda her gün tonlarca atık birikmektedir. Bu atıklar çoğunlukla metal atıklardır. Bu atıkların bir şekilde bulundukları ortamdan uzaklaştırılması gerekir. Uzaklaştırılmadığı takdirde hem alandan zarar edilmiş olur hem de kar edilememiş olmaktadır. Geri dönüşümün sağlanması için bu geri dönüşümün yapılması oldukça önem arz eder. Biz de bu geri dönüşümü sağlamak amacı ile fabrika ve şantiyelere konteyner bırakıyoruz. Bu konteynerlere tüm metal atıklarınızı atabilirsiniz. Konteynerin dolmasının ardından boş konteyner bırakarak dolusunu alıyoruz. Bu döngü böyle devam ederek hiç bir zaman alandan zarar etmiyorsunuz. Her türlü konteyner hizmetimiz bulunmaktadır.

Çatı söküm işleri:

Şirketimiz uzman personelleri ile çatı söküm işleri yapmaktadır. Çevreye zarar vermeden deneyimli çalışanlarımızla işlerimizi yürütmekteyiz. Sizlerin de depo fabrika gibi söktürmesi gereken çatılarınız varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tüm işçilik masrafları tarafımızca karşılanır paranız nakit olarak ödenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın