Bakırköy Hurdacı ve Hurda Alımı

Bakırköy hurdacı tüm hurdaların alımını yapmaktadır ve yüksek fiyat teklifi sunmaktadır. Hurda demir başta olma üzere diğer tüm hurdaların alımları yapılıyor ve yüksek fiyatlarla alım yapılıyor. Demir hurdası Bakırköy de çok miktarda bulunan bir hurda. En fazla alım ve satışı yapılan hurdadır denilebilir. Hurda bakır alan yerler arasında ise yine yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bakır madeni oldukça değerli bir metal türüdür. Bakır alanlar bunun bilincindedir ve iyi fiyatlarla bu madenin satışını gerçekleştirirler. Hurda bakır birçok sektörde kullanılır. Özellikle elektronik sektöründe en fazla kullanılan maden türündendir. Ülkede artan inşaat sektörü çalışmaları ile de bakıra olan ihtiyaç hat safhaya çıkmış durumdadır.

Bakırköy hurdacı aynı zamanda alüminyum hurda alımları da yapmaktadır. Hurda alüminyum alan yerler arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  Krom ve çelik hurdalarını ise en yüksek fiyattan yerinde alım yapmaktayız. Hurdacı kamyonlarımız ile gelip yerinden alalım. Konteyner hurdalarını uzman personellerimiz ile söküyor ve alıyoruz.

Bakırköy'de Hurda Alımı
Bakırköy’de Hurda Alımı

Bakırköy hurdacı ve geri dönüşüm

Elektronik hurdası satmak istiyorsanız bizlere ulaşın. Elektronik hurdası alan hurdacılar çok az sayıda bulunur. Elektronik hurda geri dönüşümü oldukça önemlidir. Her elektronik malzeme içerisinde bir miktar altın içerir. Özellikle değerli elektronik malzemelerin içerisinde bol miktarda altın madeni bulunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse altın bu madenlerin başında yer alır. Hurda cep telefonlarında bol miktarda altın bulunmaktadır.

Hurda kağıt alımları yapan firmamıza hurda kağıt satışı yapabilirsiniz.  Kağıt geri dönüşümü Bakırköy hurdacı bölgesi için çok önemlidir. Bölgede bulunan kirliliği azaltmak ve daha temiz bir çevre için hurda kağıt geri dönüşümü yapılmaktadır. Kağıt hurdası alan yerler arıyorsanız izlere ulaşın.

Bakırköy’de Hurda Alımı ve Hurdacılık Hizmetleri

Hurda alımlarının yanında hurdacı olarak Bakırköy de birçok hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmetlerden başlıcaları fabrika temizliğidir. Fabrikanızın içerisinde bulunan tüm hurdaların temizliğini uzman kadromuz ile yapıyoruz. Eski fabrikaları yakarak içerisinde bulunan tüm hurdaların ayrıştırma işlemin yapıyoruz. Bina yıkım işleri de yapmaktayız. Hurda karşılığı bu işlemi uyguluyoruz.  Eski binalarınızın sadece içerisinden çıkan hurda karşılığında binalarınızı yıkıyoruz.

Bina içi boşaltım ve temizlik işleri de yapmaktayız. Bakırköy de gerçekleşen kentsel dönüşüm çalışmaları sonucunda bina yıkım işleri de hız kazandı. Bina yıkımından önce bina içerisinde bulunan kapı ve pencere gibi değerli 2. el olarak kullanılabilecek ürünlerin satışını yapmanız mümkün. Böylelikle atıktan kar etmiş olursunuz. Bizimle iletişime geçerek bunların satışlarını kolayca yapın. Yüksek fiyatlarımızla en yüksek kar oranlarıyla satış yapın.

Fabrika söküm işlerini yapacak uzman kadroya sahibiz. Çevreye hiç bir zarar vermeden hurdacı olarak fabrika söküm işleri yapıyoruz. Depo yıkım işleri yapmaktayız. Eskimiş yıkılacak depolarınızı bizlere ulaşarak yıktırabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın