Fatih Hurdacı Telefon Numarası

Fatih hurdacı Fatih ve çevre ilçelerde hurdacı hizmeti verir. Güncel İstanbul hurda fiyatları ile hurda alımı yapılıyor. Fatih hurda alan yerler her evi metal ve plastik hurdası geri dönüşümlerini yapıyor. Hurda alımların tamamını peşin ve yerinden yapıyoruz. Tüm hurdaları fatih geri dönüşüm firması ile anlaşıp hurdaya satabilirsiniz. 

Hurda demir alan hurdacı demir olan her hurdanın alımını yapabilir. Hurda demir tel ve hurda demir çapak hurdaları alınmaktadır. Kablo hurdasını ise Fatih de bulunan her noktadan alıyoruz. Kablo hurdasını dilerseniz soyarak dilerseniz soymadan bizlere satmak mümkündür. Soyulmuş bakır hurdası alan hurdacı güncel hurda fiyatı teklif eder. 

Fatih de toplamda 57 mahalle bulunmaktadır ve tüm mahallelerden hurda alımları yapıyoruz. 

Fatih Hurdacı En Yakın Hurdacı Firması

Fatih en yakın hurdacı firması metal hurdalarının tamamını alır. Demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası alımı yapılan metal hurdaların %80 oranını oluşturur. Hurdacılar ek olarak kablo hurdası ve sarı hurdası hurdaları en yüksek hurda fiyatları ile alıyor. Güncel hurda fiyatları ile Fatih hurdacı hizmet verir.

Fabrikalardan ve küçük üretim işletmelerinden motor hurdası alınıyor. Motor hurdası alan hurdacı asansör motor hurdası ve benzeri step motor, servo motor hurdalarını alır. Asansör kabini hurdası alımlarını yüksek katlı apartmanlardan yapıyoruz. Hurda alımları yerinden ve peşin olarak yapılır.

Hurdacılık mesleği ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Hurdacı mesleği ile bölgede bir çok insan geçimini sağlamaktadır. Geri dönüşüm 2020 yılında çok daha önemli olmaya başladı. Bu nedenle geri dönüşüm çalışmaları desteklenmelidir. 

Fatih Elektronik Hurdası Geri Dönüşüm

Elektronik hurdası alım hizmeti sunuyoruz. Elektronik hurdaların başında bilgisayar ve laptop hurdaları gelir. Laptop ve bilgisayar hurdası büyük miktarda değerli hurdalar içerir. Bunların başında ise altın hurdası gelir. Altın hurdası elektronik hurdaların içerisinden belirli işlemler yapılarak çıkartılır. 

LCD televizyonlar da çok değerli elektronik hurdalardır. Bu hurdaları ikinci el olarak değerlendirmek mümkün olabilir. Tüplü televizyon hurdası içerisinde ise 0.5 kg bakır hurdası yer alır. Cam hurdası değersiz bir hurdadır. Televizyon hurdası dış plastik kısmı tamamen değersiz bir hurdadır. 

Hoparlör hurdası da yine ikinci el olarak değerlendirilebilen bir hurda alabilir. Bu hurdalar hurdacılar tarafından uygun bir noktada toplanır ve müşterilere sunulur. Hurdacıları gezerek ikinci el malzeme toplayan insanlar bu ikinci el malzemeleri alabilir. 

Hurda karşılığı yıkım ise bir başka hurdacılık hizmeti. Hurda karşılığında ücretsiz yıkım yapıyoruz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın