Esenler Hurdacı Firması

Esenler hurdacı tüm hurdaların geri dönüşüm hizmetini sunuyor. Metal hurdası olan hurdalara ek olarak plastik, kağıt ve naylon hurdalarını da alıyoruz.  Esenler hurdacılar verdiğimiz en yüksek hurda fiyatları ile bizleri tanırlar. Esenler hurda alan yer arayışına girdiniz ve çelik hurdası satarak hurdacılık hizmeti almak istiyorsanız bizi hurdacı telefon numarası ile arayabilirsiniz. 

Esenler geri dönüşüm firması metal hurdası olan hurdaların tamamına yüksek fiyatlar teklif eder. Alımı yapılan temel metal hurdalar: 

  • Demir hurdası
  • Bakır hurdası
  • Alüminyum hurdası
  • Pirinç hurdası
  • Titanyum hurdası
  • Sarı hurdası
  • Çelik hurdası 
  • Kablo hurdası

Bu hurdaların tamamını alan hurdacı hurda alımlarını peşin öder. Yerinden hurda alan hurdacı firması en güncel hurda fiyatlarını teklif etmektedir. 

Esenler Hurdacı İstanbul Hurda Alımı

Esenler hurdacı konumu itibari ile İstanbul ve çevre illerinden hurda toplamaya kolaylık tanır. Her noktadan hurda alımı yapan hurdacılar bölgede hurdacılık hizmetleri sunar. Hurdacılık sadece hurda alıp satmakla yapılmaz. Meslek içerisinde bir çok geri dönüşüm faktörü yer alır. 

Hurda karşılığında yıkım yapan hurdacılar hizmet kolunun sadece birisini yapar. Hurda karşılığında yıkım yapan hurdacılar yeni yapılacak olan binalara yer açar ve geri dönüşümü sağlanabilecek tüm hurdaları geri dönüşüme gönderir. Bina yıkımı yapacak olan hurdacı eğer işlek bir caddede bu işlemi yapacaksa güvenlik önlemi amacı ile çalışma alanının çevresini sac ile kapatmalıdır.

Bu kapatma işlemini yaparken hurdacı kendisine satılan sac hurdası ürünleri kullanabilir. Önlemler alındıktan sonra yıkıma geçilince de %100 oranda tüm hurdaları temizlemeye çalışmalıdırlar. Eğer yıkımdan tüm hurdalar temizlenmezse toprağa karışır ve daha zararlı hal alır. Evlerden çok çeşitli hurdalar elde edilebilir.

Kalorifer kazan hurdası, kalorifer petek hurdası, kombi hurdası, çelik kapı hurdası ve inşaat demir hurdası yıkımı yapılan binalardan elde edilir. 

Esenler Mahalle Hurdacısı

İstanbul hurdacı hizmetine ek olarak Esenlerde tüm mahallelerden hurda almaktayız. Hurdaları kapı kapı gezerek topluyoruz. Buna ek olarak fabrika hurdası ve şantiye hurdası da alınmaktadır. Fabrikalara konteyner bırakıp hurda toplamaktayız. Konteyner dolduğunda ise eskisini alıp yerine yenisini koyuyoruz.

Büyük hurdacı firmaları hurda kablo almasa dahi o kablo hurdasını soyma konusunda sizlere yardımcı olabilir. Kablo soyma işlemi yapan hurdacı uygun fiyatlara bakır kırım işlemi yapabilir. 

Alımı yapılan demir ve bakır döküm hurdalar ise ağır hurdalardır. Döküm hurdalar tam dolu olarak metal içermeleri nedeni ile satışlarda müşteriler yüksek kar yapar. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın