Hurda Sarı Alımı

Hurda sarı için firmamız İstanbul Geri Dönüşüm daima yüksek fiyatlar teklif etmektedir. İstanbul’da ve çevre illerde sarı hurdası almak için adrese araç gönderebiliriz. Bizi aramadan hurda satışı yapmaya kesin karar vermeyin. Yıllardır geri dönüşüm sektöründe hurdacılık yapan şirketimiz size en iyi fiyatı sunacaktır.

İstanbul hurdacı firmaları arasında sarı hurdası alımında güvenilir işleri ile bilinen İstanbul Metal size nakit ödeme garantisi veriyor. Hurdanız tartılınca anında paranızı alabileceksiniz. Üstelik kendi araç ve personelimiz ile her tür sahadan yükleme yapabiliyoruz.

Pirinç diye de bilinen sarı madde olarak işlenmeye müsait olduğu ve dayanaklı da olduğu için birçok yerde kullanılmaktadır. Başta mutfak ve banyo olmak üzere evlerde kapı kolları gibi eşyalarda da kullanılıyor. Bunların zamanla eskimesi veya kırılması gibi olaylar sonucunca hurdaya çıkmış olur. Bu hurdaları sizleri hiç yormadan biz adrese gelerek satın alıyoruz. Bizi hemen arayın hurda sarı satın paranızı peşin alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın